Álláslehetőség

A TARJÁNI NÉMET NEMZETISÉGI ÓVODA ÉS BÖLCSŐDE

pályázatot hirdet köznevelési foglalkoztatotti jogviszony keretében

óvodatitkár

munkakör /feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): Tanügyi (KIR), gazdasági, munkaügyi (KIRA) adminisztrációs feladatok elvégzése, statisztikák, nyilvántartások előkészítése és a munkáltató által meghatározott egyéb feladatok, valamint a munkaköri leírásban meghatározottak alapján óvodatitkári feladatok ellátása. Az intézményben folyó pedagógiai munka segítése.

Betöltendő állás szakmacsoportja: köznevelés

Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád): Ügyviteli

Betöltendő állás jogviszonya: Köznevelési foglalkoztatotti jogviszony

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: Határozott, heti 40 óra, teljes munkaidő Munkavégzés helye: Tarján

Álláshirdető szervezet bemutatása: A Tarjáni Német Nemzetiségi Óvoda és Bölcsőde 4 vegyes csoporttal és 2 mini bölcsődei csoporttal működik. Intézményünk a falu közepén, csendes környezetben helyezkedik el. Nagy hangsúlyt fektetünk német nemzetiségi hagyományaink ápolására.

Pályázati feltételek /Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

• Büntetlen előélet
  • Cselekvőképesség
  • Erkölcsi bizonyítvány

Elvárt végzettség/képesítés: Érettségi, vagy középfokú szakképesítés

Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év): 5

Elvárt nyelvtudás: német középfok

Elvárt kompetenciák: önálló, hatékony munkavégzés, együttműködés, csapatmunka, felelősségvállalás

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

• motivációs levél
  • Fényképpel ellátott szakmai önéletrajz
  • Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • Hozzájáruló nyilatkozat pályázati anyagba betekintésről
  • végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata
  • Költségvetési szervnél szerzett legalább 3 éves szakmai gyakorlatot igazoló munkáltatói igazolás.

A pályázat benyújtásának módja: személyesen vagy postai úton a következő címen: Tarjáni Német Nemzetiségi Óvoda és Bölcsőde 2831 Tarján Rákóczi Ferenc út 15.;  vagy e-mailben az ovoda@tarjan.hu címen

A pályázat benyújtásának határideje: 2024.03.18.

A pályázat elbírálásának határideje: 2024.03.22.

Állás tervezett betöltésének időpontja: 2024.03.25.